Sveika gyvensena pagal horoskopo ženklą

Tikriausiai daugeliui mūsų kyla klausimas, kaip maitintis, kad būtume lieknos ir linksmos. Yra šimtai įvairiausių dietų, tačiau ne visada jų poveikis mus tenkina, o ir valios pastangų kartais pritrūksta. O gal pabandykite maitintis ir sportuoti pagal savo zodiako ženklą? Tai rekomendacinio pobūdžio patarimai, kuriais vadovaujantis turėtumėte padailinti savo kūno formas ir pakelti sau nuotaiką.

Ugnies ženklai: Avinas, Liūtas, Šaulys

Ugnies stichijos valdomi žmonės yra gyvybingi, spontaniški ir greitai susižavi naujovėmis. Jie nesunkiai susidoroja su juos užklupusia liga. Ugnies ženklo atstovai sudegina maistą labai greitai, nes jų medžiagų apykaita vyksta gana sparčiai, todėl jiems reikalingi proteinai, kad papildytų išeikvotą energiją. Jiems reikia apriboti maistą, kuriame daug cholesterolio, taip pat riebalus, nes jie užkemša kraujagysles.

Avinas. Kadangi avinus globoja Marsas, tai šio ženklo žmonėms yra labai svarbus vitaminas K. Jo gausu žirneliuose, pomidoruose, špinatuose. Patartina kuo dažniau valgyti kopūstų, česnakų ir svogūnų. Jums būdinga ir tai, kad kavinėje užuot užsisakę sveiko maisto, dažnai pasirenkate picą ir maitinatės nereguliariai. Jums būtina pakeisti riebius maisto produktus liesesniais. Reiktų valgyti reguliariai bent penkis kartus per dieną. Jums būtina stiprinti raumenis, ypač kaklo ir pečių. Jautriausias organas yra galva, todėl svarbiausia saugokite ją. Jums nelabai tinka dietos, nes greitai nuo jų pavargstate. Geriau patartinas organizmo valymas. Iš sporto tinka aerobika, Rytų kovos menai ir kiti nemonotoniški užsiėmimai.
 

Liūtas. Šį ženklą globoja Saulė ir jam svarbiausias yra vitaminas A. Mėsa yra vienas mėgstamiausių liūtų patiekalų, tačiau racioną būtina nuolat paįvairinti. Dažnai jums pritrūksta ryžto laikytis dietos ir neužtenka vieno patiekalo, kad nuramintumėte savo alkį. Jūs dažnai būnate įsitempę, jaučiate nervinę įtampą, todėl jums būtina vartoti produktų, kurie turi magnio. Jūsų pažeidžiamiausias organas yra širdis, todėl sportuojant nepersistenkite, kad per daug neapkrautumėte širdies. Būtina daryti tam tikrus specialius pratimus  širdžiai bei kraujagyslėms stiprinti. Jums labiau tinka individualus sportas, o ne komandiniai žaidimai.

Šaulys. Jus globoja Jupiteris, todėl jums būtinas vitaminas P. Bulvės, petražolės yra jums labai naudingi produktai. Kadangi mėgstate nuolat užkandžiauti, tai patartina tai daryti mažomis porcijomis. Kilus pagundai pasmaližiauti visada po ranka turėkite trapučių, šviežių vaisių. Tai vienas iš atletiškiausių zodiako ženklų, tačiau, jeigu treniruotės tampa nuobodžios jūs labai greitai keičiate sporto šaką. Jūsų silpniausios kūno dalys - klubai ir šlaunys. Kad jas galėtumėte sustiprinti jums tiktų įtūpstai bei karatė menas. Jums tinka toks sportas, kuris nėra nuobodus – žygiai pėsčiomis, stovyklavimas.

Žemės ženklai: Jautis, Ožiaragis, Mergelė

Žemės ženklai pasižymi konservatyvumu ir pragmatiškumu. Jie nemėgsta eksperimentuoti ir laikytis modernių dietų bei užsiimti sudėtingomis sporto šakomis. Žemės stichijos ženklams būtina gauti kaulus stiprinančių medžiagų, nes būtent sąnariai yra viena iš problematiškiausių  kūno vietų. Jums reikalingas kalcis ir proteinai. Nors šių ženklų žmonių organizmas lengvai suvirškina gyvulinius baltymus, tačiau neverta piktnaudžiauti mėsa.
 

Jautis. Šį ženklą globoja Venera, todėl jam ypač rekomenduojamas vitaminas E. Daug šio vitamino yra kviečių gūduose, augaliniame aliejuje. Nors svorio metimas yra gana sunkus uždavinys, tačiau užsispyrimo dėka jūs galite visiems įrodyti, kad sugebate sukaupti visas valios pastangas ir numesti nereikalingus kilogramus. Šio ženklo žmonės dažnai turi antsvorio, nes krakmolingi produktai jiems patys skaniausi. Jums patartina dažniau valgyti daržovių sriubos. Intensyvios treniruotės jūsų paprastai nedomina, todėl jums labai tinka ramesnės sporto šakos, kurioms reikalinga didesnė ištvermė. Jums labai tiktų baltymų dieta.

Ožiaragis. Jus globoja Saturnas, o pagrindiniai jo vitaminai yra D ir B. Kiaušinio trynys, pienas, žuvų taukai jums yra labai reikalingi. Riebus maistas, padažai ir įvairūs prieskoniai kenkia jūsų figūrai. Prieš laikydamiesi dietos jūs viską labai gerai apmąstote, nes žinote, kad greitas svorio numetimas jums nebus į naudą. Tačiau jūs turite stiprią valią ir mėgstate užsibrėžti didelių tikslų. Jums viskas įmanoma ir pasiekti tobulas formas jums nėra sudėtingas uždavinys. Kadangi jūsų labai jautrūs sąnariai, tai būtina nuolat gauti kalcio. Paįvairinkite savo mitybos racioną kopūstais, brokoliais, porais ir ryžiais. Jums mieliau treniruotis yra gamtoje, o ne tvankioje sporto salėje. Jums labai tinka dviračių sportas ir alpinizmas.
 
 Mergelė. Šį ženklą globoja Merkurijus, o šios planetos vitaminas yra C. Citrusiniai vaisiai, serbentai, svogūnai, pupelės, kitos ankštinės daržovės ir petražolės jums labai naudingi produktai. Jūsų virškinimo sistema yra gana jautri. Jums vertėtų kavą pakeisti arbata. Jums nėra sudėtinga kažkokį saldėsį pakeisti sveikesniu produktu, o į sportą jūs žiūrite daugiau kaip į darbą, o ne į malonumą. Jums yra svarbiau sveikata, o ne kūno linijos, todėl drastiška dieta yra tikrai ne jums. Jums tiktų Beverly Hillso dieta, kurios esmė yra maisto produktų derinimas. Jūsų probleminės vietos yra pilvas ir klubai. Jums tinkančios sporto šakos būtų bėgimas, aerobika ir važinėjimas dviračiu.

Oro ženklai: Svarstyklės, Vandenis, Dvyniai

Oro ženklų žmonės yra labai gyvybingi ir greitai prisitaikantys prie įvairių aplinkybių. Jiems visada įdomu išbandyti naujoves, todėl jie greitai gali pasiryžti laikytis ir pačių moderniausių ar net drastiškiausių dietų. Oro stichijos ženklams yra svarbiausias nervų sistemos funkcijų subalansavimas.  Jūsų dieta turi apimti tuos maisto produktus, kurie stiprina nervų sistemą ir gerina galvos smegenų veiklą. Jūrų gėrybės, žuvis ir kiti produktai, kuriuose yra vitamino B 12 jums yra būtini.

Svarstyklės. Šį ženklą, kaip iš Jaučius, globoja Veneros planeta, todėl jums būtinas vitaminas E. Egzotiški patiekalai ir aštrus maistas jums nepatartinas. Jums labai svarbu aplinka, kurioje valgote ir žmonės. Jūsų racione turi būti kuo daugiau fosforo turinčių maisto produktų: žuvies, migdolų, razinų ir tt. Sportuojant jums yra labai svarbu, kaip jūs atrodote, didelę reikšmę teikiate aprangai. Beje nemėgstate sportuoti vieni, jums būtina draugija. Sportas jums turi teikti malonumą. Laikytis dietos jums nėra sudėtinga, nes jūs nuolat stengiatės save prisižiūrėti ir maitintis sveikai. Jūs mielai laikytumėtės dietos, kur reikia valgyti daug vaisių ir gerti daug skysčių. Iš sporto šakų jums tinka gimnastika, dailusis čiuožimas, šokiai.
 

Vandenis. Jus, kaip ir ožiaragį, globoja Saturnas, kurio vitaminas yra D. Jūsų meniu būtinai turi būti apelsinų, citrinų, obuolių, kriaušių, vynuogių. Pagrindas - grūdiniai augalai (ypač ryžiai), žuvis, daržovės, soja. Jums sveika salotas pagardinti krapais ir petražolėmis. Jūs mėgstate sportą, kuris yra susijęs su vandeniu, todėl jums labai tinka plaukiojimas. Šio ženklo žmonės yra tikri individualistai ir sportuoti mėgsta vieni. Intensyvios treniruotės jums netinka, nes jūs greitai uždūstate. Smagus plaukiojimas ar pasivaikščiojimas kaip tik jums.

Dvyniai. Šį ženklą globoja Merkurijus, kurio pagrindinis vitaminas yra C. Jums būtina nuolat vartoti daug produktų, turinčių šio vitamino: serbentai, citrusiniai vaisiai, žali svogūnai, krapai ir tt. Jūsų dietoje labai svarbu, kad atsirastų agurkų, salierų ir petražolių salotos. Kadangi jūs dažnai dirbate protinį darbą jums būtini ir proteinai, kurių yra mėsoje, žuvyje, kiaušiniuose, sūryje ir tt. Jūs labai mėgstate greitį ir veiksmą, jums patinka komandiniai žaidimai. Stipriausios jūsų kūno dalys yra rankos ir pečiai, todėl dėl geresnės savijautos galite užsiimti tenisu ar plaukimu. Dažnai šio ženklo atstovės yra lanksčios, todėl jums tiktų ir gimnastika. Dvynės retai skundžiasi antsvoriu, nes nuolat rūpinasi savo kūno formomis.
 

Vandens ženklai: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Šių ženklų žmonės domisi viskuo, kas gali praplėsti jų akiratį. Jų labai jautri virškinamojo trakto veikla. Jūs esate linkę priaugti svorio, nes skysčių perteklius dažnai užsilaiko organizme, todėl būtina kasdien išgerti 8 stiklines vandens ir iš organizmo pašalinti šlakus. Skysčių perteklių iš organizmo padės lengvas ir natūralus maistas. Jums labai tinka arbūzai ir produktai, kurie turi daug kalio.

Vėžys. Jus globoja Mėnulis, todėl jums svarbus vitaminas B. Jei laikotės dietos, tai dažniau gaminkite patiekalus iš aguročių, ridikų ir kopūstų. Šio ženklo atstovai yra tikri smaližiai. Jūs būtinai turite išmokti save kantruoli ir kuo mažiau valgyti saldumynų. Jums labai tinka jūros produktai, aprūpinantys organizmą jodu bei įvairūs vaisiai ir daržovės. Ypač patartina valgyti daugiau vynuogių, kopūstų, svogūnų, rupios duonos. Jūs nelabai daug dėmesio skiriate savo sveikatai ir kūno formoms. Jums daug maloniau pažiūrėti televizorių, o ne pasportuoti. Dažnai šio ženklo atstovai turi problemų su inkstais, todėl jeigu sportuojate turėtumėte gerti daug skysčių.

Skorpionas. Jums būtinas Veneros vitaminas E. Jūs mėgstate skaniai ir riebiai pavalgyti, tačiau būtent riebumo reiktų vengti. Liesa mėsa, jūros produktai, kiaušiniai, riešutai soja jums labai tinkantys produktai.  Jums labai patariama valgyti česnakų, nes jie valo kraują. Paprastai jums yra labai skunku pasiryžti sportuoti, tačiau jeigu jau pasiryžtate, tai atiduodate visas jėgas ir galite pasiekti puikiausių rezultatų. Jums tinka ir labai intensyvios treniruotės, nes jūs esate labai ištvermingi ir pasižymite fizine jėga. Jums rekomenduojama Rytų kovos menai, alpinizmas.

Žuvys. Kaip Svarstykles ir Jaučius jus globoja Venera, todėl jums labai svarbus vitaminas E. Jei jūs nusprendžiate patobulinti savo kūno formas, tai greičiausiai pasirinksite dietos laikymąsi, o ne sportavimą. Jums labai tinka komandiniai žaidimai, nes šiam ženklui svarbi komandinė dvasia. Kojų pirštai yra viena iš jautriausių kūno vietų, todėl turite ypač atsargiai žaisti futbolą. Šio ženklo žmonės nemėgsta sportuoti pagal iš anksto sudarytą scenarijų. Jums reikalingas geležies fosfatas, kuris padeda organizmui apsirūpinti deguonimi, todėl valgykite daugiau salotų, žemuogių, ridikų, agurkų, migdolų, graikinių riešutų. Naudingi jums ir špinatai, pupelės bei liesa jautiena. Dietos patariama laikytis per Mėnulio delčią.
 horo.lt   

Griežtai draudžiama Alytiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.92.28.84.

Rašyti

Portalo Alytiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Svarbu vairuotojams:atnaujintos šviesoforų įrengimo taisyklės

Atsižvelgdama į eismo mieste kitimo tendencijas ir sparčiai diegiamą prie eismo srautų prisitaikantį jutiklinį šviesoforų valdymą, Susisieki...

Praleisk vasarą turiningai ir pagilink anglų kalbos žinias „English Only“ stovykloje Alytuje

Kalbų mokykla American English School (AMES) 14-18 metų mokinius kviečia vasarą praleisti turiningai, įdomiai ir prasmingai „English Only“ st...