Svarbi informacija mokinių tėvams

Socialinė parama skiriama mokiniams,kurie mokosi bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigose, ikimokyklinio ugdymoįstaigose pagal bendrojo ugdymo programas ar priešmokyklinio ugdymo programą,jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui per mėnesį yramažesnės kaip 183 Eur.
Socialinė parama (nemokamas maitinimas irparama mokinio reikmenims įsigyti) taip pat gali būti skiriama, jeigu vidutinėspajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui permėnesį yra mažesnės kaip 244 Eur, atsižvelgiant į bendrai gyvenančių asmenų arvieno gyvenančio asmens gyvenimo sąlygas šiais atvejais: ligos, nelaimingoatsitikimo, netekus maitintojo, kai tėvas ar motina vieni augina vaiką(vaikus), kai bendrai gyvenantys asmenys augina tris ir daugiau vaikų ar bentvienas iš bendrai gyvenančių asmenų yra neįgalus. 
Mokiniai turi teisę gauti nemokamąmaitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu  vidutinės pajamos vienam iš bendraigyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip305 Eur, patikrinus bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmensgyvenimo sąlygas ir surašius buities ir gyvenimo sąlygų patikrinimo aktą šiaisišimties atvejais: ligos, nelaimingo atsitikimo, netekus maitintojo, kai tėvasar motina vieni augina vaiką (vaikus), kai bendrai gyvenantys asmenys auginatris ir daugiau vaikų ar bent vienas iš bendrai gyvenančių asmenų yraneįgalus. 
Gyventojų prašymai dėl nemokamo maitinimoir paramos mokinio reikmenims įsigyti priimami nuo liepos 1 d. Dėl paramos mokinio reikmenims įsigytigalima kreiptis iki spalio 5 d. Mokiniams nemokamas maitinimas skiriamasnuo mokslo metų pradžios iki mokslo metų pabaigos.  
               Dėl socialinės paramosmokiniams vienas iš mokinio tėvų ar globėjų (rūpintojų), kurie yra deklaravę gyvenamąjąvietą Alytaus mieste, turi kreiptis į Socialinės paramos skyrių (Naujoji g. 48).Kreipiantis reikia užpildyti prašymą-paraišką skirti socialinę paramą mokiniamsir pateikti reikalingus dokumentus: šeimos narių pažymas apie pajamas (gautasper 3 praėjusius iki kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams kalendoriniusmėnesius arba kreipimosi mėnesio) ir priklausomai nuo aplinkybių kitas pažymas,reikalingas socialinei paramai mokiniams gauti. Jei kreipimosi dėl socialinėsparamos mokiniams metu šeima gauna piniginę socialinę paramą pagal LietuvosRespublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą,užtenka pateikti  laisvos formos prašymą socialinei paramai mokiniamsgauti.
 

Socialinės paramos skyriaus informacija
Griežtai draudžiama Alytiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.92.28.84.

Rašyti

Portalo Alytiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Svarbu vairuotojams:atnaujintos šviesoforų įrengimo taisyklės

Atsižvelgdama į eismo mieste kitimo tendencijas ir sparčiai diegiamą prie eismo srautų prisitaikantį jutiklinį šviesoforų valdymą, Susisieki...

Praleisk vasarą turiningai ir pagilink anglų kalbos žinias „English Only“ stovykloje Alytuje

Kalbų mokykla American English School (AMES) 14-18 metų mokinius kviečia vasarą praleisti turiningai, įdomiai ir prasmingai „English Only“ st...