Remiamoms šeimoms – nauji socialiniai būstai Alytaus mieste

Alytaus miestas – lyderis socialinių iniciatyvų srityje. Viena iš jų – spręsti socialinių būstų, taip reikalingų eilėje laukiančioms šeimoms, problemą.Šiuo metu šalia vienuolikos jau įsigytų butų Alytaus savivaldybės administracija papildomai ieško dar 24 būstų. Reikalingi geros techninės būklės, tvarkingi aštuoni 1 kambario butai ir šešiolika 2 kambarių butų, iš kurių trys  pritaikyti neįgaliųjų poreikiams. Butais naudosis šeimos, turinčios socialinio būsto nuomos teisę.

Alytaus miesto savivaldybės administracija įvykdė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo Socialinio būsto plėtros Alytaus mieste projekto Nr. 08.1.2-CPVA-R-408-11-0002,  įgyvendinamo pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto – socialinės įtraukties didinimo ir kovos su skurdu, Socialinio būsto fondo plėtros priemonę Nr. 08.1.2-CPVA-R-408, antrąjį – socialinių butų įsigijimo – etapą. Jis užtruko nuo 2017 m. balandžio mėn. iki 2017 m. liepos mėn. 2017-04-10 buvo publikuoti skelbimai apie butų pirkimą ir sąlygas savivaldybės interneto portale www.alytus.lt, vietinėje spaudoje ir kitose informavimo priemonėse. 2017-04-28 gauti pasiūlymai ir atplėšti vokai. Butus vertino Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta Butų pirkimo komisija, nepriklausomas turto vertintojas. 2017-06-05 vyko derybos su kandidatais. 2017 m. liepos mėnesį buvo pasirašytos pirkimo–pardavimo sutartys su laimėtojais bei įsigytas turtas įregistruotas VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registre. Šiuo etapu butų pirkimo komisija skelbiamų derybų būdu nupirko 4 gyvenamosios paskirties socialinius būstus Alytaus mieste: 2 dviejų kambarių, 2 trijų kambarių socialinius būstus. Jie bus skirti nuomoti socialinio būsto sąlygomis. Projekto metu iš viso savivaldybė jau įsigijo 11 būstų, į kuriuos gyventojai galės atsikraustyti artimiausiu metu.

Skelbimą apie kvietimą teikti  naujas paraiškas parduoti butus rasite savivaldybės interneto portale http://www.alytus.lt/.

Ineta Dimšienė,

projekto vadovė,

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Investicinių projektų skyriaus vedėjo pavaduotoja

Griežtai draudžiama Alytiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.227.104.40.

Rašyti

Portalo Alytiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Girta motina neprižiūrėjo vaikų

Sausio 21 d. 19 val. 40 min. gautas pranešimas, kad Druskininkų savivaldybėje esančiame Leipalingio miestelyje, namuose, neblaivi moteris nepriži...

Alytiškė smurtavo prieš sūnų

Alytaus policijoje gautas pranešimas apie motinos smurtą prieš sūnų.