Patvirtintas traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros grafikas

2014 m. sausio 21 d. Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Ąžuolas pasirašė įsakymą dėl traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros atlikimo Alytaus mieste, kuriuo patvirtino minėtų transporto priemonių techninės apžiūros grafiką ir vietas, kuriose bus atliekama ši apžiūra.
 

Alytaus miesto savivaldybės administracija informuoja, kad traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų 2014 m. techninė apžiūra bus vykdomas balandžio 18 d.  ir gegužės 23 d. nuo 10 iki 12 val.  automobilių stovėjimo aikštelėje prie Pramonės  g. 16 pastato, kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį nuo 11 iki 12 val. automobilių stovėjimo aikštelėje prie Pramonės g. 16 pastato, o nuo 13 iki 14 val. automobilių stovėjimo aikštelėje prie S. Dariaus ir S.  Girėno g. 10 pastato.
 

Juridinių ir fizinių asmenų, kurie Lietuvos Respublikos traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registre yra įregistravę daugiau nei 4 traktorius, savaeiges ir žemės ūkio mašinas ar jų priekabas, prašymu techninės apžiūros laikas ir vieta  gali būti nustatoma atskiru susitarimu.
 

Techninę apžiūrą administracijos direktoriaus įsakymu pavesta atlikti Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vyriausiajai specialistei Renatai Sušinskienei (tel. (8 315) 55 167, el. p. renata.susinskiene@ams.lt).
 

Techninės apžiūros paslaugų kainos nustatomos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2000-12-15 nutarimu Nr. 1458 „Dėl Valstybės rinkliavos objekto sąrašo, šios rinkliavos dydžių ir mokėjimo ir grąžinimo tvarkos patvirtinimo".
 

 
 

TECHNINĖS APŽIŪROS ATLIKIMO VIETOS SHEMA
 

Viešųjų ryšių skyriaus informacija
 

Griežtai draudžiama Alytiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.92.28.84.

Rašyti

Portalo Alytiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Svarbu vairuotojams:atnaujintos šviesoforų įrengimo taisyklės

Atsižvelgdama į eismo mieste kitimo tendencijas ir sparčiai diegiamą prie eismo srautų prisitaikantį jutiklinį šviesoforų valdymą, Susisieki...

Praleisk vasarą turiningai ir pagilink anglų kalbos žinias „English Only“ stovykloje Alytuje

Kalbų mokykla American English School (AMES) 14-18 metų mokinius kviečia vasarą praleisti turiningai, įdomiai ir prasmingai „English Only“ st...