Nuo liepos 1 d. Alytuje nebeliks netvarkingų laikinųjų paviljonų

Alytus ir toliau tvarkosi, šiemet Alytuje neliks miesto vaizdo nepuošiančių, neprižiūrimų ir neestetiškai atrodančių kioskų ir paviljonų, kuriuose apsilanko mažai miestiečių. Šių statinių savininkai turės parūpinti jų išvaizda, kuri turės derėti prie kitų šalia esančių statinių, bei lentele su eilės numeriu.

Miesto tarybos sprendimu laikinieji įrenginiai iki šių metų liepos 1 d. turi atitikti tam tikrus estetinės išvaizdos reikalavimus, o jeigu nevykdoma veikla - juos privaloma nukelti. Praeitais metais išleistos naujos redakcijos Prekybos ir paslaugų teikimo Alytaus miesto viešosiose vietose taisyklės, su jomis galite susipažinti čia. Taisyklėse nurodoma, kad visi kioskai ir paviljonai, statomi atvirose Alytaus miesto erdvėse, nuo 2018 m. liepos 1 d. turi atitikti šiuos reikalavimus:

1. Kioskai ir paviljonai, statomi atvirose erdvėse, projektuojami individualaus dizaino, įstiklinimo plotas – ne mažiau kaip 50 % bendro sienų ploto. Šių statinių dažymo spalvos turėtų derėti prie aplinkinių statinių spalvos, jeigu tai nėra statiniui nustatytas spalvų derinys pagal veiklos rūšį, pvz., spaudos kioskai.

2.  Kioskai ir paviljonai, statomi komplekse, turi būti projektuojami vieningo dizaino, įstiklinimo plotas – ne mažiau kaip 50 % bendro sienų ploto. Statiniai gali būti dažomi tik pagal techniniame projekte sudarytą to komplekso dažymo schemą.

3. Kioskai ir paviljonai turi turėti iškabą ir lentelę su eilės numeriu – jis bus išduodamas kartu su leidimu statyti statinį.

Leidimai prekiauti ar teikti paslaugas kioskuose ar paviljonuose bus išduodami tik suderinus prekybos vietos įrengimo projektą su Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriumi.

Norite suderinti prekybos ar paslaugos vietos įrengimo projektą? Pirmiausia turite pateikti laisvos formos prašymą gauti reikalavimams įsirengti prekybos (paslaugų) teikimo vietą. Prašyme nurodykite rekvizitus, kontaktinius duomenis, pageidaujamą veiklos laikotarpį, prekybos, paslaugų teikimo vietos adresą, užimamą plotą, veiklos sritį, numatomą įrengti objektą (kioską, paviljoną ar kita), įrangą ir kt. informaciją. Dėl prekybos vietos įrengimo projekto derinimo kreiptis į savivaldybės vyriausiąjį architektą Mindaugą Matažinską, tel. (8 315) 55 165 arba el. p. mindaugas.matazinskas@alytus.lt.

Taip pat primename, kad prekiaujantys (teikiantys paslaugas) kioskuose, paviljonuose asmenys (savininkai), pasibaigus leidimo prekiauti ar teikti paslaugas laikinajame statinyje galiojimo laikui, per 30 dienų privalo laikinąjį statinį nukelti, sutvarkyti statinio vietą ir savo lėšomis atkurti sugadintą dangą.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2018 m. vasario 9 d. pakeista Alytaus miesto savivaldybės administracijos sąskaita, į kurią pervedama vietinė rinkliava už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas miesto viešosiose vietose išdavimą: LT307181200002130484, AB Šiaulių bankas.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

dekoratyvinis pav.

Griežtai draudžiama Alytiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.234.114.202.

Rašyti

Portalo Alytiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Alytiškė pirko baldus: liko be pinigų ir be prekių

Į Alytaus policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad užsisakė baldus, bet liko apgauta.

Negyvenamame name - vyro lavonas

Pirmadienį, Varėnoje, Vytauto gatvėje esančiame negyvenamame name, buvo rastas vyro lavonas.