Mokaisi vairuoti – savivaldybė tau padės

Alytaus rajonosavivaldybė skiria kompensacijas rajono moksleiviams, įgijusiems vairuotojopažymėjimus. Pirmieji dėl paramos gali kreiptis vairuoti mokytis pradėję 2018m.
Alytaus rajonomoksleiviai puikiai vertina savivaldybės idėją skirti lėšų už vairuotojopažymėjimo įsigijimą ir džiaugiasi galėsiantys gauti tokią paramą, nes ne visųšeimos gali skirti lėšų mokymuisi vairuoti. „Tai yra geras dalykas, pati esuužsirašiusi į vairavimo kursus“ , – sakė Alytaus rajono mokinių tarybospirmininkė Pivašiūnų gimnazijos mokinė Auksė Čyžiūtė.
Šią savivaldybėsparamą mokiniams teigiamai vertina mokyklų vadovai. Šiuo metu mokosi vairuotiapie 10 Pivašiūnų gimnazijos mokinių. „Kai gaus pažymėjimus, galės kreiptis dėl kompensacijos. Ji yra didelėpaskata mokytis vairuoti ir pagalba šeimoms. Mokiniai labai patenkinti. Taippat manau, kad labai gerai, jog teisę į kompensaciją turi visi, nepriklausomainuo šeimos pajamų“, – sako Pivašiūnų gimnazijos direktorius Pranas Jauneika.
Pasak Daugų VladoMirono gimnazijos direktoriaus Almanto Jakimavičiaus, parama visada gerai, ypačjaunam žmogui, negaunančiam savų pajamų, o galimybė vairuoti pačiam savoautomobilį šiais laikais yra privalumas. Šiuo metu vairuoti mokosi 6 gimnazijosmokiniai. Sėkmingai išlaikę egzaminus ir gavę vairuotojo pažymėjimus, jie galėskreiptis dėl dalies mokymosi išlaidų kompensavimo.
Alytaus rajonosavivaldybės taryba paramą moksleiviams, įgijusiems vairuotojo pažymėjimą, įtvirtinoSavivaldybės 2018–2020 metų strateginiame veiklos plane.
Savivaldybėkompensuos 200 eurų nuo mokymosi vairuoti kainos. Pavyzdžiui, vairavimo kursų Bkategorijos vairuotojo pažymėjimui įgyti vairavimo mokyklose kaina apie 300eurų.
Vairavimo pažymėjimąįgijęs Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklos mokinysprašymą dėl kompensacijos už mokymąsi vairuoti,  sutarties su vairavimo mokykla ir vairuotojopažymėjimo kopijas turi pateikti gimnazijai, kurioje mokosi.
Alytaus rajono savivaldybės informacija
 
 
 
 
 
Griežtai draudžiama Alytiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.212.243.191.

Rašyti

Portalo Alytiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Santaikoje planuojama įrengti multifunkcinę sporto aikštelę

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas tęsia susitikimus su gyventojais seniūnijose. Šį kartą lankėsi Krokialaukio seniūnijoj...