,,Kristalų namų” direktorė Gintarė Rimkute-Merčaitienė: ,,Tai, ką darai iš visos širdies, nepavykti negali."

Prieš dvejus metus Alytuje, Vingio gatvė 6,  duris atvėrė „Kristalų namai“. Alytiškius labai nudžiugino ir suteikė naujų galimybių šis grožio ir sveikatingumo puoselėjimo mažasis SPA centras. Šioje įstaigoje atliekamos kūno ir veido priežiūros procedūros, makiažai, kūno epiliacijos, masažai, Weiki ritualai, QiGong mankšta, refleksologijos terapija, chromoterapija, psichofizinės būklės atstatymas, nesvarumo terapija, šviesos ir spalvų terapija, Quanta 8 lazerio procedūra bei vedami sveikos gyvensenos mokymai. Bene didžiausio miestelėnų susidomėjimo sulaukė vienintelis Alytuje individualios terapijos druskų kambarys, kuriame sveikatos ir energijos ,,pasisemti“ gali  netgi ir kūdikiai bei senjorai.
Apie alytiškiams suteiktas naujas galimybes, grožio ir sveikatingumo paslaugas kalbamės su „Kristalų namų” direktore Gintare Rimkute-Merčaitiene.

Kaip kilo mintis įsteigti Alytuje grožio ir sveikatingumo puoselėjimo mažąjį SPA centrą?

Tai atsitiko natūraliai. Tai, kas buvo mano laisvalaikis, šiandiena tapo didele gyvenimo dalimi. Pradžioje daugiau domėjausi ir aktualus buvo grožis, tačiau atėjo laikas ir tapo akivaizdu, kad jokio grožio nepasieksi jei viduje nebus harmonijos. Tiesiog tai kelias, kuriuo buvo pradėta eiti daugiau nei prieš 10 metų: kauptos žinios, patirtis ir praktika. O dabar tuo dalijamės kartu su jumis.

Praėjo  dveji Jūsų gyvavimo metai? Ką pavyko per juos nuveikti? Ar įgyvendinote tai, ką planavote? Ar buvo sunku?

Pirmieji ir antrieji metai niekada nebūna lengvi. Tačiau, jei tai, ką darai, tau teikia malonumą ir tu tai darai iš visos širdies- nepavykti negali. Per šiuos dvejus metus mes paaugome ir kas kartą vis siūlome daugiau. Pradžioje net neplanavome turėti tokio spektro paslaugų, tačiau poreikis diktuoja savo. To, ko reikia klientams, tai ir atrandame.

Papasakokite plačiau alytiškiams apie Jūsų centre atliekamas kūno ir veido priežiūros procedūras? Kuo jos ypatingos?

Kristalų namuose kūno ir veido procedūros atliekamos tik kiekvieną procedūrą personalizuojant, pritaikant ją kiekvienam klientui asmeniškai.

Atliekate ir Weiki ritualus. Kuo jie naudingi žmogui?

Weiki ritualai yra keturių rūšių: liepų, žiedų, šaknų, žievės. Kiekvienas jų yra skirtingas.
Žiedų Weiki ritualas tai puiki procedūra kūnui ir sielai, kurios metu pažadinamas kūrybiškumas. Tarsi pasineriama į nuostabią žiedų jūrą… Gaivinantys žiedų komponentai pažadina visus pojūčius, regeneruoja audinius, turinčius labai didelę įtaką senėjimo proceso lėtinimui; visa kūno fizinė masė atsiskleidžia drėgmei ir lengvumui. Dingsta protinis nuovargis, atsiveria kelias neįprastiems jausmams, kurie yra gyvybiškai svarbūs gerai savijautai. Lapų Weiki ritualas – šios procedūros metu įvyksta atsivėrimas kitiems, žodžiais ir veiksmais. Yra atkuriamas judesių lengvumas, iš naujo atrandamas pasitenkinimas emociniu bendravimu.Lapų weiki ritualas garantuoja gerą fizinę savijautą. Stimuliuoja apytaką, pagerina odos kvėpavimą, drenuoja toksinus, palengvina kūno judesius. Oligoelementai, kurių gausu lapuose, drenuoja, balansuoja ir regeneruoja odos audinius. Iš alavijo išgaunamas ekstraktas yra analgetinis enzimas, palengvinantis stresą. Jis paryškina odos percepciją ir suteikia prisilietimų malonumą. Augaliniai proteinai ir vitaminai sustiprina odos apsaugines funkcijas, suteikdami jai aksominę išvaizdą ir stangrumą. Agalų lapai aprūpina organizmą Jang energija, kuri reikalinga energetiniam sąnarių stimuliavimui. Kūnas vėl atranda norą „atsiverti“, „išsitempti“, „išsiplėsti“, ir „pražysti“ į išorę tam, kad ištirti supančią erdvę ir susitikti su kitais. Visa fizinė struktūra yra daug gyvybingesnė, veiklesnė ir pasiruošusi pakartotinai įsikrauti pozityvia energija, kurios apstu už mūsų kasdieninio gyvenimo ribų. Žievės Weiki ritualas – šios procedūros metu yra sutvirtinama asmenybė, sukaupiama gyvybinė jėga, padedama pasiekti asmeninių tikslų.  Žievė yra apsaugos simbolis, riba tarp išorės ir vidaus, bet kartu ir membrana, kuria nuo apačios į viršų cirkuliuoja augalų gyvybinė limfa. Baltasis gluosnis – senovės Egipte laikytas džiaugsmą teikiančiu augalu. Jo žievė balansuoja ir suteikia pozityvios energijos.Ritualo metu yra atgaivinama oda, sustiprinamas imunitetas bei paskatinami mainai tarp išorės ir vidaus.
Šaknų Weiki ritualas tai nuostabi kūno procedūra mūsų stabilumui užtikrinti. Šaknyse esantys YIN energijos komponentai, garantuoja puikų nakties polsį ir pagerina kūno atsipalaidavimą. Sutvirtėja pėdos ir kulkšnys – tikros mūsų kūno šaknys. YIN energija turtingos šaknys, ypatingai efektyvios gydant uždegimus, reumatą, sausgyslių išsiplėtimus, sėdmens nervo skausmus. Ši procedūra sumažina fizinę įtampą, skatina energijos cirkuliaciją galūnėse, iš karto atkuria supratimą, kaip pėdomis tvirtai stovėti ant žemės, pagerina fizinį balansą ir stabilumą. Kūnas išsipučia, sumažėja įtampa raumenyse, sausgyslės padeda geriau funkcionuoti sąnariams, visa struktūra tolygiai paskirsto kūno svorį ir suteikia geresnį balansą.

Kokius masažus galite pasiūlyti alytiškiams?

Antistresinį kūno masažą, viso kūno masažą/nugaros masažą „Klasika“, pilvo antistresinį masažą, refleksologinį masažą, viso kūno limfodrenuojantį masažą, procedūras veidui pagal odos tipą.

Pristatykite, kokias dar gydomąsias terapijas atliekate? Kokia jų teikiama nauda?

Atliekame bambukų giraitės ritualą, kuris skirtas sielos nuraminimui, pradžiuginimui, kūno atpalaidavimui, išsilaisvinimui. Malonus bambukų kvapas atpalaiduoja, išlaisvina kūną iš susikaustymo. Subtili ir ypač taikli muzika veda mus bambukų giraitės takais ir takeliais, leisdama pažvelgti į slapčiausias jos kerteles.
Ypatingas masažas autentiškomis Salin de Biosel bambukų lazdelėmis suteikia mūsų kūnui bei sielai daug pozityvios minčių energijos. Natūraliu pagrindu pagamintas ryžių bei saldžiojo migdolo aliejus, papildytas rinktiniais Yin ir Yang biologinio bambuko ekstraktais, užtikrina efektyvų priešstresinį ir senėjimą lėtinantį poveikį. Procedūros metu atpalaiduojami raumenys, mažėja įtampa, negatyvi energija yra transformuojama į pozityviąją. Ritualas sudarytas iš bambuko kvapo terapijos, viso kūno bei veido masažo autentiškomis Salin de Biosel bambuko lazdelėmis. Procedūra atliekama su Salin de Biosel kosmetika.
Taip pat atliekame BIOPTRON šviesos terapiją. Galime pasiūlyti detoksinę pėdų vonelę. Tai išradimas, efektyviai atjauninantis organizmą, išvalantis toksinus, bakterijas, šlakus. Ši procedūra puikiai tinka visai šeimai, nes neturi pašalinio poveikio. Procedūros metu kojos yra įmerkiamos į specialią vonelę. Įdėtas elektrodas generuoja pastovią elektros srovę. Vyksta elektrolizė, sukeldama švelnų neigiamų jonų tekėjimą organizme. Tuo būdu aktyvuojamos ląstelės ir priverčiamos atsikratyti toksinų. Procedūros efektingumą galima stebėti ne tik akivaizdžiai gerėjančia savijauta, bet ir kas kartą po procedūros analizuojant susidariusių jonų cirkuliacijos piešinius vandenyje bei vandens spalvą.
Taip pat vykdome pilates užsiėmimus grupėms arba individualiai.
Pas mus galima išbandyti ir nesvarumo terapiją. Tai plūduriavimo būdas, kuris skatina gilų psichofizinį kūno ir proto atsipalaidavimą. Kūnas, apgaubtas šilto vandens, plūduriuoja be jokio kontakto su vandeniu ir taip suteikiamas jausmas, kad kūnas yra besvoris. Šios terapijos metu atpalaiduojamas kiekvienas raumuo ir išsitiesina stuburas.
Galime atlikti ir psichofizinės būklės atstatymą. Tai unikali metodika, kuria galima atstatyti visų žmogaus sistemų individualią normą (kaulų, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo, virškinimo bei nervų sistemų). Atstatomos ne tik fizinio kūno funkcijos, bet ir žmogaus energetika.
Metodika atliekama taktiliniu būdu (liečiant), transformuojant informacines ir energetines sankaupas.
Atliekame ir Quanta 8 lazerio procedūrą. Quanta 8 yra veido ir kūno gydymo prietaisas, kuris skleidžia ne invazinę fotobiomoduliacijos šviesos energiją, gaminamą iš dviejų šaltinių - LED ir  lazerių. Šių dviejų išteklių kombinacija, intensyvumas, bangos ir dažnumas gamina biofotonų šviesos energijos impulsus, kurie atkuria pažeistas ląsteles, subalansuoja kūno sistemos funkcijas.
Taikome Radio dažnio terapiją tobuloms kūno linijoms ir gražiai odai. Radiodažnio procedūra visam kūnui skirta šildyti giliuosius dermos sluoksnius, veikti adipocitinį audinį, skatinti limfos drenažą, kuris šalina skysčius ir toksinus, turinčius įtakos celiulito pažeistiems audiniams. Procedūros metu pagerinama medžiagų apykaita, riebalinių ląstelių metabolizmas, sumažinamas riebalinių ląstelių dydis, sumažinami riebalinio audinio ir celiulito gumbai, formuojamas naujas kolagenas tiek odoje, tiek ir paodiniame sluoksnyje, visi audiniai palaipsniui atgauna tvirtumą.
Pas mus yra galimybė pasirinkti ir Spalvų ir šviesos terapiją (Chromoterapiją). Chromoterapija stiprina organizmą, mažina stresą ir skatina ramybės jausmą.

Bene didžiausio susidomėjimo sulaukė vienintelis Alytuje individualios terapijos druskų kambarys (Haloterapija)? Kuo naudinga žmogui ši procedūra?

Druskų kambarys – tai puiki  profilaktikos bei relaksacijos priemonė. Pavargusiems nuo kasdienybės šurmulio ir nepaliaujamo bėgimo, druskų kambarys suteiks raminamąjį poveikį, pagerins miegą, sumažins įtampą. Haloterapijos procedūros taip pat tinka paaugliams, kuriuos vargina brendimo spuogai bei puoselėjantiems veido odą, siekiantiems atitolinti senėjimą, apsaugoti veidą nuo raukšlių susidarymo. Dėl regeneracinio poveikio druskos procedūros gali padėti sumažinti celiulitą ar ruošiantis maudynių sezonui atsikratyti kelių nepageidaujamų kilogramų. Pagrindinis haloterapijos veiksnys  - sausas druskų aerozolis, kurio parametrai atitinka druskų kasyklų mikroklimato sąlygas.
„Kristalų namuose“ įrengtoje halokameroje per specialią angą į patalpą pučiamas druskos aerozolis. Druskingą orą žmogus įkvepia, jis patenka į kvėpavimo takus, juos atpalaiduoja ir saugo nuo infekcijų. Druska gula ant viso kūno, todėl procedūra atliekama vilkint maudymosi kostiumėlį. Dėl procedūros specifikos, halokameroje vienu metu gali patogiai jaustis trys žmonės, tad itin patogu ir  praktiška šią procedūrą atlikti visai šeimai kartu. Manoma, kad 20 minučių praleistų druskų kambaryje, organizmui suteikia tokį poveikį, kaip praleidus keturias dienas pajūryje.

Ar jūsų centre taikomos specialios nuolaidos, akcijos?

Taip. Nuolaidos viešinamos pastoviai mūsų internetiniame puslapyje. Taip pat bendradarbiaujame su internetinėmis parduotuvėmis: Laisvalaikio dovanos, Dovanų sala, Gera dovana, Dovanų manija, kuriose galite rasti įvairių pasiūlymų. Nuolaidų kortelė „Alytus-viena šeima“ – 35 proc. nuolaida visoms paslaugoms.

Kuo jūsų atliekamos paslaugos skiriasi nuo paslaugų, siūlomų kituose SPA Centruose ar sanatorijose?
Kiekviena procedūra atliekama pritaikant ją kiekvienam klientui asmeniškai.

Kokie ateities planai?

Sulaukti dar daugiau klientų, kurie mėgausis nuostabiomis atokvėpio ir grožio akimirkomis. Domėsimės naujovėmis, kurias pagal poreikį pritaikysime jums.

Ačiū už pokalbį.


Griežtai draudžiama Alytiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.226.103.73.

Rašyti

Portalo Alytiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Lietuvą su 100-uoju gimtadieniu pasveikino Alytaus rajonas

Alytaus rajonas su džiaugsmu pasitiko Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį. Renginiai vyko visame rajone, pagrindiniai Simne ir Dauguose.

Pareigūnai prašo gyventojų pagalbos

2017 m. rugpjūčio 10 d. apie 23 val. 50 min. Alytuje, Raudonkalnio g., buvo sustabdytas automobilis „Ford Focus“, kurį vairavo neblaivus (2.13 ...