Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje atidaryta Jaunųjų matematikų mokykla

„Labai smagu, kad Alytuje plečiamas mokyklų mokyklose tinklas. Mes turime chemikų mokyklą, informatikų, ekonomikos ir verslo akademijas, dabar dar prisidės ir matematikų mokykla. Noriu palinkėti sėkmės mokytojams ir moksleiviams. Aukšto skrydžio matematikoje", – praėjusį penktadienį, sveikindama  Alytaus šv. Benedikto gimnazijos ir Dainavos pagrindinės mokyklos bendruomenę Jaunųjų matematikų mokyklos atidarymo proga, sakė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.

Šv. Benedikto gimnazijos ir Dainavos pagrindinės mokyklos bendruomenes Jaunųjų matematikų mokyklos atidarymo proga sveikino Kauno  technologijos ir Vytauto Didžiojo universitetų atstovai.

Puikios idėjos įgyvendinimu džiaugėsi Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto dekanė doc. dr. Bronė Narkevičienė. „Lietuvoje kartais pritrūksta bendradarbiavimo, bet jūs bendradarbiaujate. Lietuvoje kartais pritrūksta socialinės atsakomybės, bet jus remia verslininkai. Kartais pritrūksta politikų, kurie suvokia, kad vaikų edukacija ir mokytojų iniciatyvų skatinimas yra labai svarbūs. Šiandien čia yra Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja. Tai rodo, kad Alytuje turite sąmoningų politikų", – sakė ji.

Susirinkusius sveikinęs iš Alytaus miesto kilęs Vytauto Didžiojo universiteto profesorius dr. Ričardas Krikštolaitis ragino tėvelius, nepaisant to, kad matematika sunkus mokslas, skatinti vaikus  mokytis matematikos, nes ateityje ji jiems bus labai naudinga.

Šv. Benedikto gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Janulytė dėkojo visiems, padėjusiems įgyvendinti Alytaus jaunųjų matematikų mokyklos įkūrimo idėją.

Alytaus jaunųjų matematikų mokykloje mokysis 53 Šv. Benedikto, Jotvingių, Adolfo Ramanausko-Vanago, Putinų gimnazijų, Dainavos, Šaltinių ir Dzūkijos pagrindinių mokyklų mokiniai.

Jaunųjų matematikų mokyklos įkūrimo projektas Alytaus miesto savivaldybei buvo pateiktas 2015 m. spalio mėnesį. Savivaldybė iš biudžeto šios mokyklai įkurti skyrė 600 eurų, dar 800 eurų  prisidėjo Alytaus miesto verslininkai.

Naujoje mokykloje mokysis dvidešimt devyni 5–6 klasių mokiniai ir dvidešimt keturi 9–10 (gimnazijos I–II) klasių mokiniai. Pamokos vyks Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje ir Alytaus  Dainavos pagrindinėje mokykloje.

Matematikos žinias mokiniams gilinti padės Alytaus šv. Benedikto gimnazijos matematikos mokytoja ekspertė Jolanta Pacevičienė, Alytaus Jotvingių gimnazijos matematikos mokytoja ekspertė Lina Račkienė, Šaltinių pagrindinės mokyklos matematikos mokytoja metodininkė Angelė Grigonienė ir  Dainavos pagrindinės mokyklos  mokytojas metodininkas Kęstas Račkys.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

dekoratyvinis pav.

dekoratyvinis pav.

dekoratyvinis pav.

dekoratyvinis pav.

dekoratyvinis pav.

 

Griežtai draudžiama Alytiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.212.243.191.

Rašyti

Portalo Alytiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Santaikoje planuojama įrengti multifunkcinę sporto aikštelę

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas tęsia susitikimus su gyventojais seniūnijose. Šį kartą lankėsi Krokialaukio seniūnijoj...